zo beval ik

Coaches

Vanuit het landelijk Zobevalik Centrum voor geboorte en trauma werken de Coaches samen met aanstaande en net bevallen moeders om geboortetrauma’s te voorkomen. Een aantal Zobevalik Coaches* biedt ook de Geboortetrauma therapie aan. Heb je belangstelling voor deze vriendelijke en effectieve hersteltherapie, kijk dan bij ons team Geboortetrauma Consulenten en Therapeuten. Één van onze coaches vertelt over haar eigen hersteltraject in deze fijne podcast!

Je mag ons altijd benaderen of een online moedergesprek inplannen. Je bent meer dan welkom voor vragen en advies.

Utrecht

Simone Scherpenzeel*: 06-13384995 I info@psymoon.com I Psy.moon.

Kristy Remijn: 06-28999480 I info@vidavrouw.nl I Vidavrouw

Aphra de Kruif – van den Neste*:  06-30804681 I  info@maternacare.nl I Materna Care

Jessica Moerman: 06-52661692 I jessica@liefdevolvertrouwen.nl I Liefdevolvertrouwen 

Gelderland

Brun Kuipers*: 06-57590343 I brun@degeboortespecialist.nl I Praktijk De Geboortespecialist

Myon van de Beeten: 06-45222732 I myonvdbeeten@hotmail.com I Live your life mom

Overijssel

Margriet Venderbos*: 06-52655313 I info@puur-fem.nl I Puur Fem

Jonneke van Maanen: 06-21113305 I info@maandacht.com I Maandacht

Drenthe

Petra Bouma*: 06-22779884 I info@allatare.nl I Allatare

Friesland

Elma Rus*: 06-48822833 I elma.rus@outlook.com I 9maandencoach

Noord Holland

Gaya Gerrits*: 06-15233902 I Hi@gayavoormoeders.nl I Gaya voor moeders

Nadine Heemskerk: 06-23268268 I hartespreker@outlook.com I Hartespreker

Zuid Holland

Kelly Geerlings*: 06-51779035 I kelly@moederliefdecoaching.nlMoederliefde Coaching

Renate Rotteveel*: 06-30093891 I info@krachtenvertrouwen.nl I Praktijk voor kracht en vertrouwen

Manon Verschoor: 06-38164306 I manon@krachtvrouw.com I www.krachtvrouw.com

Chantal van Steijn: 0612691843 I info@thefirstencounter.nl I The First Encounter

Josefien Laban – Nobel*: 0626751923 I info@zij-creeert.nl I Zij creëert

Lees hier haar mooie publicaties over ons werk en haar praktijk: HOLISTIC en WOMENSHEALTH

Ewa Zieniuk: 06-45094723 I mrs.koualababylover@gmail.com I

Brabant

Adriënne Corbet*: 06-29605725 I Adrienne.corbet@gmail.com I Volgjemoederhart

Marieke te Dorsthorst*: 06-13260118 I marieke.van.heeswijk@home.nl I MPower Coaching

Elise van Dijk*: 06-55156327 I elise59vandijk@hotmail.com I Moederkracht

Limburg

Iris Lindelauf: 06-25046822 I info@moederszijnookdochters.nl I Moederszijnookdochters

Nadieh Jenkins: 06-40922695 I nadiehjenkins@hotmail.com I Elements of Motherhood

Sylvie Sijben*: 06-27223723 I info@mooimoederbrein.nl I Mooimoederbrein

België

Nadine Struijk*: nadine@momcare.be I Momcare by Nadine

Lees het artikel van Nadine in de Marie Claire over haar werk!

Internationaal

Anderske Kaspersma*:  anderske_k@hotmail.com I www.annekocu.com I Instagram #anne.kocu.istanbul