zo beval ik

Ons team

Vanuit het landelijk Zobevalik Centrum voor geboorte en trauma werken het preventie en herstelteam met aanstaande en (net bevallen) moeders om geboortetrauma’s te voorkomen en effectief te behandelen. Één van onze coaches vertelt over haar eigen hersteltraject in deze fijne podcast!

Je mag ons altijd benaderen of een online moedergesprek inplannen. Je bent meer dan welkom voor vragen en advies.

Utrecht

Aphra de Kruif – van den Neste (preventie en herstel): 06-30804681 I  info@maternacare.nl I Materna Care

Jessica Moerman (preventie): 06-52661692 I jessica@liefdevolvertrouwen.nl I Liefdevolvertrouwen 

Meike Staleman (herstel): 06-10595074 I info@doulameike.nl I Doula Meike

Gelderland

Brun Kuipers (preventie en herstel): 06-57590343 I brun@degeboortespecialist.nl I Praktijk De Geboortespecialist

Myon van de Beeten (preventie): 06-45222732 I myonvdbeeten@hotmail.com I Live your life mom

Marina de Wilde (preventie): 06-52548262 I info@stillamarina.nl I Stilla Marina

Floor Pol (herstel): 06-28620634 I floor@rebornandcarry.nl I Reborn and Carry

Chantal Jansen (herstel): 06-13802686 I mail@chantaljansen.com I ChantalJansen.com I Het Betuwse MamaCafe

Nelleke van Dulken (herstel): 06-14898125 I nelleke@liefvoormama.nl I Lief voor mama

Marin Hilvering (herstel): 06-51880277 I contact@moedergrond.nl I Moedergrond

Marrit De Krijger (herstel): marritdekrijger@gmail.com

Erna Aalbers (herstel): 06-83213092 I oogstnieuwleven@gmail.com I Oogst – Nieuw leven

Overijssel

Margriet Venderbos (preventie en herstel): 06-52655313 I info@puur-fem.nl I Puur Fem

Jonneke van Maanen (preventie): 06-21113305 I info@maandacht.com I Maandacht

Miranda Snijders (preventie en herstel): 0646274740 I info@mamawijs.nl I Mamawijs

Tinka Reins (herstel) I 06-11475171 I doulatinka@gmail.com I Doula Tinka

Drenthe

Petra Bouma (preventie en herstel): 06-22779884 I info@allattare.nl I Allattare

Friesland

Elma Rus (preventie en herstel): 06-48822833 I elma.rus@outlook.com I 9maandencoach

Groningen

Margreet Enting (herstel): 06-33164598 I info@inhetlevenverweven.nl

Flevoland

Tineke van der Meij (herstel) I 06-49854119 I tineke@vreugdemoeder.nl I Vreugdemoeder

Noord Holland

Iris Loos (herstel) I 06-31043916 I info@irisloos.nl I www.irisloos.nl

Gaya Gerrits (preventie en herstel): 06-15233902 I moeders@gaya.nl I Het moederbedrijf

Rian Provoost (herstel): 06-27856805 I rianprovoost@geboorte-en-traumazorg.nl I Geboorte en Traumazorg

Hesther Duikersloot (herstel): 06-30377718 I hduikersloot@babyspirit.nl I Babyspirit

Zuid Holland

Marly Sinke (preventie en herstel): 06-83166623 I info@marlysinke.com I Marbe Buitenpsycholoog

Kelly Geerlings (preventie en herstel): 06-51779035 I kelly@moederliefdecoaching.nlMoederliefde Coaching

Renate Rotteveel (preventie en herstel): 06-30093891 I info@krachtenvertrouwen.nl I Praktijk voor kracht en vertrouwen

Manon Verschoor (preventie): 06-38164306 I manon@krachtvrouw.com I www.krachtvrouw.com

Chantal van Steijn (preventie en herstel): 0612691843 I contact@shecomesfirst.nl I She Comes First

Manon Lubbers (herstel): 06-41430388 I info@noeltherapie.nl I Noel Therapie

Josefien Laban – Nobel (preventie en herstel): 0626751923 I info@zij-creeert.nl I Zij creëert

Martine Swarttouw (herstel): 06-46274557 I martine@zwangerschapenyoga.nl I Geboortetrauma.com

Brabant

Adriënne Corbet (preventie en herstel): 06-29605725 I Adrienne.corbet@gmail.com I Volgjemoederhart

Annemarie Schoots (herstel): 06-42117909 I annemarie@delotus.one  I De Lotus

Limburg

Nadieh Jenkins (preventie en herstel): 06-40922695 I nadiehjenkins@hotmail.com I Elements of Motherhood

Sylvie Sijben (preventie en herstel): 06-27223723 I info@mooimoederbrein.nl I Mooimoederbrein

Marie-José Van Megen (herstel): 06-44213088 I info@vrouwvanderoos.nl I Vrouw van de Roos

Zeeland

Evelien De Letter (herstel): 0115-688228 I E.deletter@zzv.nlVerloskundigen Zorgzaam

België

Nadine Struijk (preventie en herstel): nadine@momcare.be I Momcare by Nadine

Sanne Vankevelaer (preventie en herstel): 0032-499150700 I sanne_vankevelaer@hotmail.com I Mominstinct

Fien Florin (herstel): +32-478662223 I fien.florin@gmail.com I Mamapraat

Internationaal

Anderske Kaspersma (preventie en herstel):  anderske_k@hotmail.com I www.annekocu.com I Instagram #anne.kocu.istanbul